O firmie

Cleanfix Reinigungssysteme AG jest renomowanym światowym dostawcą w dziedzinie produkcji i dystrybucji urządzeń czyszczących, który charakteryzuje się innowacyjnymi i wysokiej jakości produktami.

Maszyny CLEANFIX wyróżniają się wysokim poziomem profesjonalizmu we wszystkich dziedzinach.  Na sukces naszej firmy jako sprzedawcy maszyn sprzątających na rynku polskim składa się ugruntowanie się na  wysokim poziomie wiedzy, dużych kompetencjach, bliskości z naszymi klientami, współpracy wobec klientów i dostawców, dużej sile innowacyjności, wysokiej wydajności, kompetentnej obsłudze klienta i silnym nacisku na jakość.

Klient jest w centrum wszystkich naszych myśli i działań. Nasz asortyment i struktury wewnętrzne są konsekwentnie dostosowane do wymagań rynku. Bliskość klienta jest zapewniona poprzez osobiste wsparcie w zakresie sprzedaży, serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego jak i sprzedaży części. Wspieramy naszych klientów nawet po zakończeniu sprzedaży. W ten sposób dążymy do długoterminowego partnerstwa. Budujemy zaufanie naszych klientów, działając jako partnerzy, będąc niezawodnymi, pomocnymi i kompetentnymi na wszystkich etapach.

W celu opracowania i wdrożenia naszej długoterminowej strategii biznesowej tworzymy przedsiębiorczo zarządzane odpowiedzialnie. Posiadamy ambitne, ale osiągalne cele. Zarządzamy W ten sposób firma oferuje profesjonalne środowisko. Krótkie, szybkie kanały podejmowania decyzji mają na celu zapewnienie szybkiego i ukierunkowanego działania na rynku.

Nasi zaangażowani i przedsiębiorczy pracownicy są wzorem do naśladowania działają odpowiedzialnie. Naszym pracownikom oferujemy pracę z wynagrodzeniem zorientowanym na rynek i wyniki oraz nowoczesnymi świadczeniami socjalnymi. Ich rozwój osobisty i zawodowy jest promowany poprzez odpowiednie szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne oraz możliwości dalszego kształcenia. Oczekuje się, że będą działać powyżej średniej, myśleć w kategoriach ogólnych i mieć wysoki stopień orientacji na klienta.
Przywiązujemy dużą wagę do dobrej atmosfery pracy, która charakteryzuje się chęcią współpracy, tolerancją, szacunkiem i godnością każdego człowieka.

Nasi zaangażowani i przedsiębiorczy menedżerowie są wzorem do naśladowania i motywują swoich pracowników, działając odpowiedzialnie i humanitarnie. Naszym pracownikom oferujemy pracę z wynagrodzeniem zorientowanym na rynek i wyniki oraz nowoczesnymi świadczeniami socjalnymi. Ich rozwój osobisty i zawodowy jest promowany poprzez odpowiednie szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne oraz możliwości dalszego kształcenia. Oczekuje się, że będą działać powyżej średniej, myśleć w kategoriach ogólnych i mieć wysoki stopień orientacji na klienta.
Przywiązujemy dużą wagę do dobrej atmosfery pracy, która charakteryzuje się chęcią współpracy, tolerancją, szacunkiem i godnością każdego człowieka.

Według producenta Cleanfix Reinigungssysteme AG Rozwój nowych urządzeń będzie nadal przedmiotem zainteresowania w przyszłości.

Ustrukturyzowana metoda pracy i niezbędne kontrole mogą zapewnić, że projekty rozwojowe osiągną pomyślne wprowadzenie na rynek bez dodatkowych pętli i dodatkowych kosztów. Co najmniej jeden nowy lub zmieniony produkt jest wprowadzany na rynek każdego roku. Tylko produkty, które przeszły szeroko zakrojone testy wewnętrzne i zewnętrzne, są objęte programem sprzedaży.
Dalsze procesy (produkcja, montaż, obsługa klienta) są coraz częściej brane pod uwagę przy projektowaniu. Celem jest produkcja o niskiej sile roboczej.
Nie wszystkie innowacje mogą być koniecznie rozwijane wewnętrznie. Wszędzie tam, gdzie ma to sens, istniejące know-how jest również sprowadzane z zewnątrz.
Wszystkie produkty w programie sprzedaży są aktualizowane. Występujące błędy są korygowane natychmiast i w sposób trwały. Wszystkie dokumenty są odpowiednio przygotowane i aktualizowane.

Trendy rozpoznajemy wcześnie i przed wszystkimi konkurentami. Wykorzystujemy wszystkie dostępne źródła informacji i oceniamy uzyskane informacje w sposób ukierunkowany i szybki. Nowe potrzeby klientów są nam zatem znane przez cały czas. Zdajemy sobie sprawę, że marketing to znacznie więcej niż tylko czysta sprzedaż.

Cleanfix Reinigungssysteme AG jest renomowanym światowym dostawcą w dziedzinie produkcji i dystrybucji urządzeń czyszczących, który charakteryzuje się innowacyjnymi i wysokiej jakości produktami. Na rynku szwajcarskim działa  jako dostawca pełnej gamy maszyn do sprzątania, podczas gdy za granicą oferowana jest ograniczona gama  produktów i kilka wybranych produktów innych firm.

Jako jedni z sprzedawców maszyn CLEANFIX na rynku polskim oferujemy dobrej jakości, stabilne, trwałe, łatwe w utrzymaniu i łatwe w obsłudze jednostki, które pracują niezawodnie i przy niskich zakłóceniach nawet w trudnych warunkach lub przy słabym personelu obsługującym. Maszyny CLEANFIX  przetrwają również w miejscach, gdzie w bezpośrednim sąsiedztwie nie ma obsługi klienta. Stawiamy na wysoką jakość, co wiąże się z dobrym wizerunkiem Szwajcarii.